Gökyüzünün gerçek yıldızları misafirlerine merhaba diyor. Dünya starlink uydularının uzaya çıkışını ve dünya etrafına ördüğü dijital kalkanı parıltılar eşliğinde izliyor.

hardcore porno

Solar City enerji ve Tesla ardından Spacex firmaları ile Elon Musk elde ettiği başarı ve tecrübeyi dünyanın etrafına büyük bir dijital ağ kurarak zirveye taşıyor. Ancak kimse gerçek içeriğini ve projenin amacını sorgulamıyor. Amacın tam olarak ne olduğunu bilemeyiz. Ancak bir kesin sonucu olacak kablolu ağların sonu geliyor.

Değişen dünya düzeni ve kurulan dijital çağın söz sahibi ve alanında en büyük pasta payı “ELON” a ait olacak. Yerimizi almanın ve teknolojik gelişimimizi artırmanın tam zamanı, eğitim sistemimizi yeniden ele almalı teknoloji, tasarım ve üretim tabanlı bir eğitim sistemine geçmeliyiz. Teknolojik üretimleri artırarak dışa bağımlılığı azaltmak önceliğimiz olmalı. Ancak asıl amacımız bu alanda tecrübe kazanan yeni bir nesil yetiştirmek olmalı.

Elon kendince ortaya çıkardığı bir magazine dikkatleri çekmiş olsa da her gün onlarcası gökyüzünü parlatan starlink uyduları asıl merak konusu olmaya devam edecek görünüyor.

“ELON”
Kemal TURSUN
Bilişim tutkunu ve özellikle youtube ve sosyal medya üzerinden teknolojik bilgi paylaşımını hobi edinen bir yaşam tarzına sahibim. Gündeme dair fikir ve düşüncelerimi kişisel web sayfamda blog altında paylaşıyorum.